KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15763377
nr 1576 3377
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, färglitografi, numrerad 180/310, daterad -71,41x41 cm, glasram yttermått: 54x54 cm
måndag 6 november 2023
kl 18:06:45
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén